Irodai asszisztens állás dunaharaszti üzemben, 4 órás foglalkoztatásban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaharaszti
2017. 08. 02. 10:20

Dunaharasztiban Élelmiszergyártó üzembe keresünk 4 órás munkaidőre
irodai asszisztens állás betöltésére munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vállalkozás operatív ügyeinek intézése, szervezése (nyilvántartások vezetése, postázás, határidők követése, eszközök és anyagok megrendelése);
  • Könyvelési és munkaügyi anyagok előkészítése; Kommunikáció az ügyfelekkel (telefon, fax, e-mail, stb.), rendelések kezelése, számlázás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Alapos munkavégzés;

Amit kínálunk:

*Stabil, hosszútávú munkahely

  • Barátságos légkör
  • Biztos jövedelem;

fényképes önéletrajzzal,
bérigény megjelölésével,
a todilevente@gmail.com címre

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése