Szállítás, fuvarozás

Belföldi fuvarszervező álláslehetőség azonnali kezdéssel Dunaharasztiban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaharaszti
2018. 05. 15. 15:05

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú cég keres belföldi fuvarszervezőt, azonnali kezdéssel Dunaharasztiban.

Főbb feladatok, munkák:

  • Belföldi fuvarszervezés gyűjtő és komplett fuvarokra
  • Teherautók folyamatos irányítása, kapcsolattartás a sofőrökkel
  • A megbízások kiadásának optimalizálása
  • Megbízásokkal kapcsolatosan felmerülő problémák kezelése
  • Depókkal történő folyamatos kommunikáció fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Fuvarszervezési területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, levelező programok)
  • Proaktív és dinamikus, az újításokra nyitott személyiség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás
  • Stabil háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Jól összeszokott csapat

Munka területei:

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 2330 Dunaharaszti Ipari park (M0)

Egyéb juttatások: mobiltelefon

Jelentkezés: bkapuvari@pannonexpress.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése