Adminisztráció, irodai munka

Dunaharasztiba keresünk szállítmányozási adminisztrátor kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaharaszti
2019. 04. 24. 15:29

Dinamikusan fejlődő cégünk magas szintű logisztikai szolgáltatásainak számos jó nevű magyar és nemzetközi vállalat szavaz folyamatosan bizalmat. Dunaharasztin található logisztikai központunk fiatal és bővülő csapatába keresünk:

Szállítmányozási adminisztrátort

Feladatok:

  • A nemzetközi kamionok beérkeztetése, exportban elindítása ( CMR és kiviteli papírok kezelése )
  • Adatfeldolgozás és módosítás
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (elsősorban a raktárral és a közúti szállítmányozási osztállyal)
  • Az adminisztrációs csoport más feladatainak (belföld és export) ideiglenes átvétele helyettesítés esetén

Elvárások:

  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú precizitás és rugalmasság
  • Határozott fellépés
  • Csapatszellem

Előnyök:

- jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • fiatalos munkahelyi légkört és modern munkakörülményeket
  • versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat

Munkavégzés helye: Dunaharaszti (bejárás egyénileg)

Munkaidő: H-P napi 8,5 óra fix délutáni műszakban (12:00-20:30-ig, ebédszünettel együtt)

A kezdés időpontja: azonnal

Jelentkezés az állásra: fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése