Raktározás, logisztika

Targoncavezető állás Dunaharasztiban a JAF Holz Ungarn Kft.-nél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaharaszti
2019. 05. 03. 15:33

A faipari nagykereskedelemben piacvezető JAF Holz Ungarn Kft.  magyarországi bővülésnek köszönhetően – DUNAHARASZTI kirendeltségébe, a következő munkakörbe keres motivált kollégát:

TARGONCAVEZETŐ

–  két műszakos munkarendben –

Feladatok:

  • gépi és kézi anyagmozgatási feladatok szakszerű ellátása (faipari alapanyagok, félkész illetve kész termékek)
  • raktárból való anyagkiadás és bevételezés
  • raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása
  • leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • új típusú targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport) és érvényes OKJ bizonyítvány
  • közepes fizikai terhelhetőség
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, tettre kész hozzáállás

Előnyök:

  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz, műszakpótlék
  • munkába járás költségtámogatása
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (6:00-14:30; 14:00-22:30)
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú munka
  • emberközpontú vezetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése