Targoncavezető állás Dunaharasztiban a JAF Holz Ungarn Kft.-nél

A faipari nagykereskedelemben piacvezető JAF Holz Ungarn Kft.  magyarországi bővülésnek köszönhetően – DUNAHARASZTI kirendeltségébe, a következő munkakörbe keres motivált kollégát:

TARGONCAVEZETŐ

–  két műszakos munkarendben –

Feladatok

  • gépi és kézi anyagmozgatási feladatok szakszerű ellátása (faipari alapanyagok, félkész illetve kész termékek)
  • raktárból való anyagkiadás és bevételezés
  • raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása
  • leltározásban való részvétel

Elvárások

  • új típusú targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport) és érvényes OKJ bizonyítvány
  • közepes fizikai terhelhetőség
  • megbízhatóság, önállóság
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, tettre kész hozzáállás

Előnyök

  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz, műszakpótlék
  • munkába járás költségtámogatása
  • munkaidő: hétfőtől péntekig (6:00-14:30; 14:00-22:30)
  • biztonságos munkakörnyezet
  • stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú munka
  • emberközpontú vezetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!