Lejárt hirdetés

Közúti szállítmányozási ügyintéző munkatársat keresünk Dunaharasztiba

Gebrüder Weiss Szállítmányozási és Logisztikai Kft.

Logisztikai ügyintéző

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

1970. 01. 01. 01:00

KÖZÚTI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ MUNKAKÖRRE VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET DUNAHARASZTI TELEPHELYÜNKRE!

A  Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon. Legyél részese Te is ennek a több, mint 500 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő hálózatnak! Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!

Feladatok

  • Nemzetközi gyűjtőjáratok kezelése és azok lebonyolítása A-Z-ig
  • Tájékoztatás, információ a küldeményekkel kapcsolatban
  • SAP - ellenőrzés
  • Reklamációkezelés
  • Szoros és napi szintű együttműködés a partnerekkel és a társosztályokkal a leghatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében (telefon,e-mail)

Elvárások

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú precizitás
  • Rugalmasság, önállóság
  • Csapatszellem
  • Logisztikai vagy szállítmányozási szakmai tapasztalat előnyt jelent

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört
  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti (A bejárás vállalati busszal a Népliget metrómegállótól biztosÍtott. Menetidő: 30 perc)
  • Munkaidő: teljes munkaidő, heti 40 óra

allas@gw-world.com

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!