Raktári anyagmozgató kollégát keresünk Dunaharasztiban

Polifoam Kft.
Dunaharaszti
2021. 04. 20.

A Polifoam Kft. dunaharaszti üzemébe keressük új kollégánkat, rendezett munkakörnyezetbe, kétműszakos munkarendbe. Feladata lesz a termelés kiszolgálása alapanyaggal, áruátvétel és készáru kiszállítás összekészítése, berakodása.

Feladatok

  • Anyagmozgatás targoncával és kézi erővel (max. 25kg-ig)
  • Raktári rend fenntartása
  • Kamionok fogadása, az áruk lepakolása, tételes mennyiségi ellenőrzése, betárolása az alapanyagraktárba, szállítási dokumentumok kezelése, beérkezések rögzítése a nyilvántartási rendszerbe
  • Alapanyagok összekészítése a gyártás részére, a FIFO szabályok betartása mellett, mozgások rögzítése
  • Készáru betárolása a készáru raktárba, mozgás rögzítése
  • Kiszállítások összekészítése, tételes mennyiségi ellenőrzése, kamionok felrakodása, kiszállítási dokumentumok kezelése, mozgás rögzítése
  • Göngyöleg kezelése
  • Leltározási feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább szakmunkás végzettség
  • Gyalogkíséretű (3313), homlokvillás (3324) és magasemelésű targoncák (3312) rutinszerű használata
  • Számítógépes ismeret, scanner használat

Amit kínálunk

  • 2 műszakos munkarend
  • fizetett munkaközi szünet
  • cafeteria
  • magánnyugdíjpénztári befizetés
  • rendezett munkahely és igazán segítőkész csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!