Pályázatíró/ pályázati projektmenedzser állás Budapesten

Növekvő vállalkozásunk egyre bövülő ügyfélkort szolgál ki. Üzleti sikereinknek köszönhetően elnyert pályázataink száma dinamikusan nő.

Feladatok

  • Európai uniós és hazai forrású támogatással kapcsolatos feladatok:
  • pályázaírás
  • ügyfélkapcsolattartás,
  • beszámolók és elszámolások összeállítása,
  • útmutatók készítése,
  • projektek előrehaladásának nyomonkövetése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • vállalkozásfejlesztési és/vagy kutatás-fejlesztési pályázatok projektmenedzsmentjében/ elszámolásában szerzett tapasztalat,
  • jó együttmüködőkézség,
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • Pályázatkezelő szervnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  •  Családias légkör,
  • modern-fiatalos munkakörnyezet,
  • dinamikus fejlődési lehetőség,
  • rugalmas munkavégzési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem.

Jelentkezésed várjuk tapasztalatod alátámasztásával ( legalább 5 megjeölt projekt, mint tapasztalat-referencia - projektazonosító, kedvezményezett neve, konstrukció megnevezése, rövid bemutatása a projektnek) itt az oldalon!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!