Recepciós-titkárnő munkatársat keresünk Dunaharasztiban

Nálunk a helyed, ha szeretsz irodában dolgozni, nem riasztanak el bonyolultabb feladatok, és bírod, ha időnként pörgős a munka.

Feladatok

  • Céghez bejövő telefonok és üzenetek fogadása, továbbítása
  • Számlák írása, postázás és egyéb adminisztrációs ügyintézések
  • Az ügyvezető és a műszaki vezető munkájának támogatása
  • Nyilvántartások és statisztikák vezetése
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, partnereinkkel

Elvárások

  • Középfokú végzettség, irodai munka területén szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Kiváló kommunikáció írásban és szóban
  • Windows, Word, Excel, Outlook, Internet felhasználói ismeret
  • Gyors, gyakorlatias munkavégzés

Előnyök

  • Értékesítés, HR vagy marketing iránti érdeklődés, vagy ezeken a területeken szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkahely
  • Magas fizetés, munkába járás támogatása
  • Segítség a betanuláshoz, hogy gyorsan sikeres lehess
  • Komoly adminisztrációs feladatok és karrier lehetőség
  • Segítőkész, emberi környezet
  •  Szakmailag felkészült, összetartó csapat
  • Hosszú távon is biztos, stabil, kiszámítható munkahelyed lesz egy közel 20 éve folyamatosan növekedő cégnél

Ha vállalod ezt a kihívást, és szívesen lennél csapatunk tagja, küldj egy fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános