A Moped91 Kft.-hez raktári értékesítő munkakörbe kollégát keresünk

Moped 91 Kft.
Dunaharaszti
2019. 06. 04.

LÉPJ BE A KÉTKEREKŰEK NEMZETKÖZI VILÁGÁBA!

Magyarország piacvezető motorkerékpár, kerékpár és robogó alkatrész importőre és forgalmazója, munkatársat keres

Raktári Értékesítő munkakörbe

  • Motor fanatikus vagy?
  • Szeretsz otthon bütykölni esetleg profi motorszerelő vagy?
  • Szereted a rendet és fontos számodra, hogy minden a helyén legyen? Fontos számodra, hogy igényes környezetben, családias légkörben dolgozz? Sikerként éled meg, ha eléred a kitűzött célokat? Szeretsz új dolgokat tanulni? Szívesen kipróbálnád, mire vagy képes az értékesítés területén?
  • Ha így van, Téged keresünk!

Dolgozz velünk motor alkatrész nagykereskedésünkben!

Munkavégzés helye: Dunaharaszti
Munkaidő: főállás
Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés: Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva a nettó fizetési igény feltüntetésével, a tárgy mezőben „raktári értékesítő ”-ként megjelölve.

Feladatok

Fő feladataid lesznek:

  • Személyesen érkező vásárlók kiszolgálása,
  • Raktári rend fenntartása,
  • Megrendelések összekészítése (komissiózás), szállításra való előkészítése,
  • Árufeltöltés, címkézés, polcrendezés,
  • Új alkatrészek, márkák helyszíni vásárlóknak való bemutatása,
  • Heti, havi akciók végrehajtása

Elvárások

Szakmai elvárások:

  • Motoralkatrész ismeret, valamint motoros beállítottság,
  • Raktári komissiózásban szerzett gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítógépkezelés ismeret és gyakorlat,
  • Kiváló ügyfélkezelési képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Motorszerelő végzettség,
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magyarország piacvezető cégénél, kiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat.
  • Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó  munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül.
  • Több mint 25 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk.
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati  környezetben tevékenykedhetsz.
  • Modern informatikai rendszer és hozzáértő, szakavatott  csapat segíti a munkádat.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget  kínálunk.
  • Versenyképes jövedelmet és cafeteriát biztosítunk.
  • Teljesítményarányos jutalékban részesülsz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!