Műszaki adminisztrációs munkatársat keresünk Dunaharasztiba

Menerko Kft.
Dunaharaszti
2021. 02. 11.

Cégünk, a Menerko Kft. műszaki adminisztrációs pozícióba új kollégát keres, kezdetben napi 6 órás munkavégzésre, rugalmas időbeosztásban.

Feladatok

  • Az energetikai auditori és szakreferensi tevékenység háttértámogatása;
  • Beérkező energia számlák elemzése, nyilvántartás vezetése;
  • Energia számlák ellenőrzése, azok törvényi előírásnak megfelelő tartalmi és formai követelményeinek ellenőrzése, hibák kiszűrése;
  • Energiafogyasztások rögzítése, havi és éves kimutatások/riportok készítése;
  • Közreműködés a helyszíni felmérési tevékenységekben.

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú műszaki -gazdasági végzettség (vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok);
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel,stb.);
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság;
  • Önálló munkavégzés, határidők betartása.

Előnyök

  • Releváns munkatapasztalat;
  • Hazai energiapiac ismerete;
  • Középfokú angol nyelvismeret;
  • B-kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Tanulási, fejlődési lehetőség;
  • Megbízható, barátságos légkör;
  • Bejelentett, heti 30 (, később 40) órás munkaviszony;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Home office munkavégzési lehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!