Fizikai, segéd, betanított munka

Csomagoló állás Dunaharasztiban középfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaharaszti
2018. 07. 17. 14:47

Egyszerű betanított munkára keresünk megbízható csomagolót.

Feladatok:

  • Munkáltató által meghatározott munkavégzés: készletszámolás, rögzítés, csomagolás, stb.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • saját gépkocsi,
  • gyors, pontos munkavégzés,
  • megfelelő esztétikai érzék.

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti logisztikai terület – raktár

Munkaidő:

  • hétfő-péntek

Napi: 4-6-8 órás munkaidő.

Várjuk fényképes önéletrajzát bruttó bérigény feltüntetésével a napi munkavégzés tükrében: titkarsag@movomed.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése